Jaka jest wspólna cecha najzamożniejszych i najbardziej wymagających klientów na całym świecie? Zamiłowanie do luksusu nie tylko w modzie, podróżach, stylu życia, a także w bankowości.

Co to jest private banking? To szyte na miarę inwestycje w nieruchomości, fundusze czy w sztukę, indywidualna obsługa, bezpieczeństwo i prestiż, które są odczuwalne na każdym kroku. Private Banker nie tylko zarządza rodzinnym majątkiem, ale jest też powiernikiem i biznesowym doradcą. I w końcu Concierge, pełniący rolę osobistego asystenta, który spełni wszystkie, nawet najbardziej wyrafinowane zadania - zadba o Twoje wymarzone wakacje
i realizację pasji.

Czy taki luksus jest możliwy i dostępny w Polsce? Tak, dzięki karcie Noble Concierge.

Noble Bank


Noble Bank to pionier na rynku profesjonalnego private bankingu w Polsce. Jego oferta odpowiadała najwyższym światowym standardom, cechując się innowacyjnością oraz elastycznym podejściem. Private Bankerzy, na co dzień zarządzający majątkami Klientów, to światowej klasy doradcy inwestycyjni, ale też często, z biegiem lat, biznesowi powiernicy i przyjaciele domu. Noble Bank jest wyjątkowy nie tylko ze względu na doradztwo w zakresie inwestowania, ale właśnie na specjalnej relacji pomiędzy Private Bankerem a Klientem. Filozofię Banku doskonale oddaje hasło przewodnie „Noble Bank. Bank na pokolenia” – to bank, który doskonale zna swoich Klientów i daje im poczucie  bezpieczeństwa, tak ważne, gdy w grę wchodzi zarządzanie rodzinnym majątkiem. Zgodnie bowiem z główną ideą Banku, każde działanie jest precyzyjnie zaplanowane i ma swoje uzasadnienie w budowaniu całości. Noble Bank szanuje prywatny czas i pasje swoich Klientów – dlatego do ich dyspozycji oddał wyjątkowy zespół konsultantów Noble Concierge.

Noble Concierge


Co jest największym luksusem w życiu codziennym? Bez wątpienia dla wielu zamożnych, zabieganych osób, luksusem i wielką wartością jest ich prywatny czas - możliwość spełnienia marzeń, realizacji pasji czy podarowania sobie i najbliższym czegoś szczególnego. Z myślą o najcenniejszych chwilach wymagających klientów powstał program Concierge. Noble Concierge to zespół konsultantów, którzy pracują przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a ich głównym zadaniem jest pomoc w zaspokojeniu potrzeb klientów. Noble Concierge to znacznie więcej niż najlepszy osobisty asystent – to elitarny klub, którego członkowie mają dostęp do miejsc, wydarzeń, przeżyć i zakupów, pozornie nieosiągalnych.

Zawód Concierge

Bez względu na to, gdzie jesteś i jakie masz życzenie – Concierge dokona wszelkich starań, aby spełnić to, czego zapragniesz. Konsultanci podejmują się zarówno prozaicznych spraw, jak i spełniają najbardziej wyszukane zlecenia. W ich zawód wpisana jest nadzwyczajna dyskrecja i osobiste podejście do każdego klienta. Twoja fantazja – podobnie jak wytrwałość konsultantów Noble Concierge w realizacji wszelkich marzeń – nie zna granic.

Noble Concierge jest do Twojej dyspozycji zawsze. Pomoże w codziennych sytuacjach - gdy musisz pilnie umówić wizytę u lekarza, zorganizować nianię dla dziecka, czy niespodziankę na specjalną okazję, o której zapomniałeś... Konsultant zarezerwuje stolik w restauracji lub klubie, zamówi taksówkę, bądź umówi wizytę
u krawca. Concierge jest także pod ręką wtedy, gdy do głowy przyjdą  rzeczy zupełnie niecodzienne. Pragniesz zdobyć wejściówki na Fashion Week w Mediolanie, spotkać się z Lennym Kravitzem po koncercie lub marzysz o biletach na turniej Roland Garros?
A może potrzebujesz natychmiast stolika w prestiżowej restauracji? Dla konsultantów Noble Concierge nie ma zadań, których się nie podejmą. Pomogą Ci także w nieoczekiwanych sytuacjach. Jeżeli zgubiłeś się w puszczy podczas spływu kajakowego, albo nie możesz odnaleźć właściwej trasy narciarskiej – wystarczy jeden telefon, aby być spokojnym. Chcesz obdarować najbliższą osobę czymś niepowtarzalnym? Konsultanci zrobią wszystko, abyś mógł ją zaskoczyć. Książka Haruki Murakamiego z dedykacją sprowadzona prosto z Japonii, limitowana torebka Louis Vuitton czy rzadkie wino niedostępne w Polsce, sprowadzone z drugiego końca świata - to czysta przyjemność dla Concierge oraz uśmiech satysfakcji na Twojej twarzy.

Karta Noble Concierge

Karta Noble Concierge
Kluczem do wyjątkowego klubu szczęśliwców, którzy mogą skorzystać z luksusu, jest specjalna karta Noble Concierge. Karta przyznawana jest nieodpłatnie wybranym klientom Noble Banku, ale można ją zdobyć także w ofercie otwartej - dostępna jest za opłatą 6 tysięcy złotych rocznie, przy czym nie ma ograniczeń co do częstotliwości czy zakresu jej użytkowania. Karta poza zapewnianiem pomocy konsultanta Concierge ma dodatkowe zalety – uprawnia do specjalnego traktowania w najlepszych restauracjach, klubach i różnego rodzaju najmodniejszych miejscach w kraju.

Wybrane zadania zakończone sukcesem:

•    Zorganizowanie ślubu na Malediwach,
•    Wyczarterowanie łodzi motorowej, z hostessą, skiperem i obsługą oraz zorganizowanie lunchu na wyspie Hvar (Chorwacja),
•    Sprowadzenie czołgu do kolekcji klienta,
•    Przygotowanie nietypowych urodzin dla nastolatka, czyli kursu gotowania
z Josephem Seeletso,
•    Zorganizowanie wyjazdu na igrzyska olimpijskie, Gran Derbi oraz Grand Prix Europy F1,
•    Wynajęcie sali z fortepianem o 3 nad ranem,
•    Zorganizowanie odwiedzin u Świętego Mikołaja w Laponii,
•    Załatwienie biletów VIP na rajd Barbórka na godzinę przed rozpoczęciem,
•    Odnalezienie przyjaciela ze szkolnej ławki, z którym klient stracił kontakt wiele lat temu.