Obecna edycja bezpłatnych treningów Women's Run w dzielnicy Bemowo zbliża się ku końcowi.  Już w najbliższą sobotę, 1 października o godzinie 10:00 odbędzie się ostatni trening na Bemowie, organizowany we współpracy ze sklepem Decathlon Bemowo.

Z tej okazji nasz partner przygotował dla wszystkich uczestniczek, które pojawią się na sobotnim treningu, darmowe bony na zakupy w sklepie Decathlon. O szczegółach organizator będzie informował na bieżąco na profilu Fb programu https://www.facebook.com/womensrun

Organizator ogólnowarszawskiego programu Women's Run & More, agencja komunikacji marketingowej ABK Grupa, bardzo serdecznie dziękuje wszystkim paniom, które zdecydowały się zarejestrować i wziąć czynny udział w programie.

„Mamy nadzieję, że w przyszłorocznej edycji będziemy mogli liczyć na jeszcze większe zainteresowanie naszym programem, zarówno ze strony uczestniczek, jak i firm, które chciałyby zaangażować się we wspieranie lokalnych środowisk oraz promocję aktywnego i zdrowego stylu życia” – mówi Roman Fedorczuk, pomysłodawca programu Women's Run & More.

Zbiórka dla uczestniczek ostatniego treningu na Bemowie zaplanowana jest przed sklepem Decathlon Bemowo. Na miejscu będzie możliwość skorzystania z zamykanej szatni. Dla uczestniczek przygotowany będzie również zapas wody mineralnej.

Program Women's Run & More realizowany jest nieprzerwanie od 7 lat w wybranych dzielnicach Warszawy. Główną grupą docelową programu są osoby niedoświadczone, które dopiero rozpoczynają przygodę ze sportem. Treningi w bieżącej edycji prowadzone są również w dzielnicach Ursynów, Bielany, Wola i Włochy i będą realizowane do końca października.

Aby wziąć udział w programie, wystarczy zarejestrować się na stronie www.womensrun.pl, zaakceptować regulamin i pojawić się na treningu. Planowane jest przedłużenie programu i realizacja zajęć rekreacyjno-ruchowych w okresie jesienno-zimowym, jak również ekspansja programu na inne miasta w Polsce. Szczegóły wkrótce.

Program ostatniego treningu w Dzielnicy Bemowo:

sobota, 1 październik, godz. 10:00

Zbiórka: Decathlon Bemowo (parking przed sklepem)

Trasa: Park Górczewska

Trener: Darek Wieczorek, Monika Małecka

 

Organizatorzy:

ABK Sport - agencja marketingu sportowego www.abksport.pl

 

Partnerzy:

Decathlon Bemowo

Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy