Każda kobieta ma w swojej kosmetyczce dziesiątki mniej lub bardziej potrzebnych preparatów. Jak zmniejszyć ich ilość, nie tracąc jednocześnie szerokiej gamy pielęgnacyjnych i makijażowych możliwości?

Najlepszym rozwiązaniem jest kupowanie produktów mających wiele zastosowań. Nie chodzi tu o tradycyjne szampony z odżywką 2w1, ale o kosmetyki dedykowane mniejszym grupom ludzi zmagających się z konkretnym problemem lub potrzebą.

Doskonałym przykładem takiego kosmetyku jest Ziemia Egipska, która zastępuje niemal wszystkie konieczne do wykonania pełnego makijażu produkty. Wyjątkowa formuła palonej glinki umożliwia nakładanie Ziemi jako tradycyjny fluid lub puder. Kolejnym zastosowaniem kosmetyku jest możliwość modelowania twarzy oraz stosowania w zastępstwie różu. Ziemia Egipska to wreszcie doskonały bronzer nadający twarzy delikatny kolor złocistej opalenizny. To jak zachowa się kosmetyk, zależy od ilości warstw jakie nałożymy.

 

puder brązujący Ziemia egipska

 

Kolejny produkt z pewnością docenią osoby, które mają problem z trądzikiem. Korektor leczniczy Acne Camouflage doskonale tuszuje niedoskonałości, a oprócz tego, dzięki zawartości najskuteczniejszych ekstraktów ziołowych, błyskawicznie leczy zmiany trądzikowe. Acne Camouflage to idealne rozwiązanie, jeśli na dzień przed ważną uroczystością obudzimy się z brzydką czerwoną kropką na samym środku czoła!

Korektor leczniczy Acne Camouflage

Na koniec wyjątkowy kosmetyk do pielęgnacji skóry twarzy. Maska Guam Microcellulaire Glico Mask sprawdza się w pielęgnacji właściwie wszystkich typów cery. Wysokie stężenie kwasów owocowych pozwala efektywne oczyścić, nawilżyć i zmiękczyć skórę. Kosmetyk wyrównuje koloryt, likwiduje skutki nadmiernego opalania, spłyca drobne zmarszczki, a także odżywia i sprawia, że wyglądamy o kilka lat młodziej. Jednym słowem: oczyszczanie, nawilżanie i pielęgnacja przeciwzmarszczkowa w jednym preparacie!

Maska Guam Microcellulaire Glico Mask

Wszystkie opisane kosmetyki objęte są Wielką Wyprzedażą, która w ciao.pl trwa już tylko do 9 stycznia! Zapraszamy na ostatnie dni obniżek nawet do 60%!

 

wyprzedaż kosmetyków ciao.pl

 

Przypominamy o naszym konkursie – do wygrania opisana wcześniej Ziemia Egipska!

http://trendu.pl/wygraj-puder-br-zuj-cy-ziemia-egipska

 

Anna Wydra

mgr kosmetolog

ekspert drogerii internetowej ciao.pl

www.ciao.pl