Bikor od 1992 r. kieruje swoją ofertę profesjonalnych kosmetyków kolorowych przede wszystkim do gabinetów i szkół kosmetycznych. Wysoka jakość tych kosmetyków oraz ich wielofunkcyjność spotyka się ze stałym uznaniem, którego ukoronowaniem są liczne nagrody przyznawane przez środowisko branżowe. 
Firma Bikor jest między innymi pomysłodawcą, koordynatorem i sponsorem Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu Szkół Kosmetycznych Czarna Perła, który wielokrotnie wygrywały słuchaczki Szkoły Wizażu i Charakteryzacji. Bikor wspiera też aktywnie Ogólnopolski Festiwal Makijażu Efekty Specjalne, oraz koordynuje i sponsoruje Art Visage i Art Pro.
Wizażystki firmy Bikor przedstawią w trakcie pokazu specjalnie przygotowane z myślą o nim makijaże. Całość prezentacji poprowadzi i będzie komentować Małgorzata Wedekind. Po prezentacji wizażystki Bikora i Szkoły Wizażu i Charakteryzacji odpowiadać będą na wszystkie pytania i udzielać porad zarówno profesjonalistkom, jak i wszystkim osobom zainteresowanym makijażem i dbałością o własną urodę. 
W trakcie pokazu istnieje możliwość nabycia kosmetyków Bikor w cenach promocyjnych. 
Otwarty pokaz makijażu odbędzie się 27 lutego 2009 r. godz. 17.00 w siedzibie Szkoły Wizażu i Charakteryzacji przy ul. Szolc-Rogozińskiego 3 w Warszawie.

Więcej informacji na stronie www.szkolawizazu.edu.pl, a także na www.bikor.pl