Każda kobieta i każdy mężczyzna powinien się wyróżniać i nie niknąć w tłumie, bycie indywidualistą niewiele kosztuje, w moim sklepie Outlet Aga zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jeśli boisz się wchodzić do markowych sklepów z wysokimi cenami, to wstąp w okolice metra Wierzbno, a znajdziesz coś dla siebie ze szlachetnej tkaniny, kaszmiru, jedwabiu, poczujesz się luksusowo i za niewielką cenę możesz poczuć się lepiej, zrobić coś dla siebie.

Tłum na ulicach Warszawy biegnie przed siebie w nieokreślonym kierunku, zatrzymaj się na chwilę w sklepie innym, niż wszystkie. Serdecznie zapraszamy, u nas dostaniesz sukienkę lub interesującą bluzkę, zaś obok profesjonalne brafitterki z Mambra dobiorą Ci biustonosz, aby Twoje krągłości nie żyły własnym życiem, a siła grawitacji nie ściągała ich w dół.

Oprócz sklepu stacjonarnego zapraszam do sklepu internetowego na stronę www.superciuszki.com.pl, galeria sklepu dostępna pod adresem www.outletaga.pl . Tam znajdziesz nową kolekcję hiszpańskiego Smasha i outletowe kolekcje Stefanela, Sisleya, Massimo Dutti i Tommy Hilfigera.

Zapraszamy!