Nowy Jork to miasto tętniące życiem, stolica mody i dobrego smaku. Magia tego miejsca jest tak niezwykła, że fascynuje ono ludzi na całym świecie. Whirlpool również uwielbia Nowy Jork za wyjątkowy rytm życia, modę i atmosferę. Dlatego postanowił stworzyć coś, co spodoba się wszystkim miłośnikom tej metropolii i przeniesie jej część do kuchni Europejczyków.

Już na Święta Bożego Narodzenia firma Whirlpool wprowadza na rynek limitowaną edycję, fantastycznie prezentującej się płyty indukcyjnej z wizerunkiem Nowego Jorku. Do tej pory podobna płyta została wprowadzona na rynek francuski gdzie odniosła olbrzymi sukces. 

Płyta charakteryzuje się nie tylko wyjątkowym projektem graficznym, ale również dobrą specyfikacją techniczną. Sterowanie dotykowe, moc 7,2kW i booster, a więc funkcja przyśpieszania gotowania dla wszystkich pól zapewniają optymalny komfort gotowania.

Tę wyjątkowa płytę można również wygrać w konkursie Whirlpool, który potrwa od 19.12.2011 do 2.01.2012r. Szczegóły znajdują się na fanpagu „Idealna Kuchnia” na Facebooku.

Cena płyty: 2199 PLN

Płyta dostępna jedynie w sklepach Euro i na www.euro.com.pl