Siedem lat i sześcioro dzieci. Najsłynniejsza para Hollywood postanowiła wstąpić w święty związek małżeński, choć wcześniej deklarowali, że zrobią to dopiero gdy będzie miał do tego  prawo każdy obywatel Ameryki. Para nigdy nie przejawiała chęci do zalegalizowania  związku, ale od początku  roku Brad coraz częściej  wspominał o chęci zmiany stanu cywilnego. Co więcej: oboje zgodnie twierdzą, że robią to także na prośbę dzieci, które bardzo cieszą się ze zmiany statusu rodziny.

 

 

Agnelija Jolie Brad Pitt

 

Plotki i podejrzenia podsycało pojawienie się pierścionka na palcu Angeliny, która wraz z potencjalnym narzeczonym  pojawiła się w Los Angeles County of Museum of Art’s. Rzeczniczka Brada, Cynthia Pett - Dante podsumowała te rewelacje krótkim: "Tak, potwierdzam tę informację" , natomiast rzecznik jubilera Angeliny, który w przeszłości projektował biżuterię dla aktorki, poinformował: "Mogę potwierdzić, że Robert Procop zaprojektował pierścionek zaręczynowy dla Angeliny Jolie. Podczas pracy konsultował się z Bradem Pittem". Wart niebagatelne 2 miliony dolarów.

 

 

pierścionek zaręczynowy Angelina Jolie

 

Wygląda więc na to, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Miejmy tylko nadzieję, że nie usłyszymy za kilka lat o rozwodzie, równie hucznym, jak ślub.

Autor: Dorota Bednarek