PAPA NÔ znajduje się na znajomo brzmiącej ulicy Warschauer. Ta prowadzona przez rodowitych japończyków restauracja oferuje przeróżne dania kuchni azjatyckiej. W karcie menu znajdziemy smażony ryż, kiełki, dania z woka i oczywiście sushi. To co ma wyróżniać PAPA NÔ to kreatywne podejście do jedzenia. Tutejsi sushi mani uwielbiają bawić się potrawiami, a w szczególności ich kolorami.

Szczerze mówiąc pierwszy raz miałem okazję jeść california maki w kolorze niebieskim. A to nie jedyna dostępna wersja kolorystyczna. Jeżeli mamy na to ochote, nasi rybni samurajowie podadzą nam sushi w kolorach: pomarańczowym, zielonym, żółtym, białym, ciapkowatym i uwaga, specjalnie dla fashion victim - różowym!

Mogło by się wydawać, że skoro jemy w restauracji sushi w jednej ze światowych metropolii - Berlinie, za sushi zapłacimy majątek! Otóż nie! Ceny nie różnią się jakoś specjalnie od naszych, lokalnych. Za wyczesany zestaw dla jednej osoby zaplacimy od 10 do 12 euro. Za 20 euro najemy sie już we dwie osoby.

Pomimo, że zdarzało mi sie jadać lepiej, i to nawet w Warszawie, PAPA NÔ to ciekawa opcja za przystepną cenę. Poztym jest czysto, profesjonalnie i kreatywnie, czyli tak jak byc powinno w sushi.

 

PAPA NÔ
Restaurant & Lieferservice

Asian Power Food GmbH
Warschauer Straße 81a
10243 Berlin