Infantylna nazwa nie powinna zrażać. To krótkie słówko, które ma wiele treści. Papu to zdobywca wielu nagród i czołowych miejsc w rankingach wielu gazet.
„ Rzeczpospolita ”, „Newsweek” umieścili ją w czołówce listy Najlepszych Restauracji. Pismo „ Dom i Wnętrza” wyróżnili ją za magiczny wystrój. Już same to pochwały świadczą o tym, że to miejsce  jest idealne dla Ciebie i Twoich znajomych, nie tylko na kolację przy świecach, ale również lunch biznesowy.

Papu to połączenie 3 różnorodnych pomieszczeń, które mogą odpowiadać różnym gustom. Jest dizajnerskie quick bistro o luźnej elegancji, gdzie możesz przekąsić coś na szybko. Jest również malutki kącik przy kominku, gdzie panuje romantyczny nastrój nie tylko dla par.
Wreszcie trzecie pomieszczenie, największe- przypominające salony jak w Orient Expressie.
Masz wrażenie , że przechodząc przez próg każdego z pomieszczeń przenosisz się do innego świata, bardzo oryginalnego, gdzie wszystko jest doprawione wyjątkowym smakiem!!

Nie tylko wnętrze zachwyca, również to co podają na talerzach. Istne Mniam Papu!!!
Wyobraź sobie pachnące risotto z parmezanem i cielęcinką,  pierogi  z makiem, carpaccio z sarny z dodatkiem pieczonych kasztanów… mmm palce lizać!!
Hm a po głównym daniu deser! To miejsce to kraina deserów, słynie z serwowania najlepszych słodkości! A jeśli wolisz rozkoszować się smakiem win też dobrze trafiłeś!

Papu to miejsce, które również przypadło do gustu wielu znanym – Kasia Skrzynecka, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Piotr Adamczyk… i wielu innych.

Papu naprawdę zachwyca, oferuje to co najlepsze i co najważniejsze czujesz się w tej restauracji wyjątkowo, a kto z nas choć na chwilkę nie chciałby się tak poczuć?

Ruszaj na Mokotów, a gwarantuje wrócisz do Papu jeszcze wiele razy!!!