Wraz z nadejściem wiosny możemy się spodziewać dni podczas, których będzie coraz częściej padać deszcz. W takie dni warto zabrać ze sobą parasolkę, w zależności od naszych upodobań możemy wybierać spośród najróżniejszych parasolek. Jednak kupując parasolkę warto zwrócić uwagę na panujące trendy. Na sezon wiosna 2010 królować będą parasolki Blunt. To co je charakteryzuje to przede wszystkim solidne wykonanie oraz aerodynamiczny design. Dzięki umocnionej konstrukcji parasolka zachowuje się stabilnie. Na sezon wiosna 2010 warto zwrócić uwagę na kolorystykę. Oprócz tradycyjnych jednokolorowych dużych parasoli będą modne te nieco mniejsze w motywy kwiatowe. Młode osoby powinny odchodzić od ciemnej kolorystyki parasolii i postawić na kolory modne w latach 90-tych- jaskrawe.

Dlatego nikogo nie powinna zdziwić parasolka w czarnej kolorystyce z jaskrawymi motywami. Jeśli jednak szukacie czegoś mniej wyzywającego to warto zwrócić uwagę na przeźroczyste parasolki. Kiedyś były one uważane za totalny kicz, jednak teraz to co jest kiczowate pozostaje na topie. Dlatego jeśli boicie się odważnych kolorów, to zakupicie prostą i nieco kiczowatą przeźroczystą parasolkę z jakimś jednokolorowym motywem. Jeśli jednak lubicie zwracać uwagę na siebie to może Wam spodobać się parasolkę ze świecącą rączką.

Tylko dzięki niej będziecie mogli poczuć się jak postacie z Gwiezdnych Wojen. Jeśli jednak szukacie nieco prywatności i nie lubicie być obserwowani przez innych na ulicy to musicie zakupić parasolkę dzięki, której będziecie mogli wydzielić swoją prywatną przestrzeń. Wszystko dzięki ruchomej rączce, dzięki której nasza parasolka zmienia swój wygląd. Jak widać w modzie parasolkowej na wiosnę 2010, każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. A Wam która parasolka najbardziej się podoba?