Paryż to miasto fashion addicts - moda na stałe wpisana jest w pejzaż miejski, na każdym kroku widoczna jest klasa i nowoczesny szyk. Szwedzcy projektanci marki Vagabond zainspirowani wyjątkowością tej europejskiej stolicy – stworzyli oryginalną kolekcję na sezon wiosna-lato 2010, która jest tak samo en vogue, jak Paryż.
Wiosna-lato 2010 w Vagabond to zgrabne połączenie elegancji z codziennym odważnym lookiem. Brak sztywnych reguł, zmysłowa gra niuansów – zestawianie stylów połączonych lekkością form i wyrafinowanych dodatków – taka właśnie jest wiosenno-letnia kolekcja Vagabond. W tym sezonie marka postawiła na unikatowy klimat i styl, który można nazwać codziennym glamour.

Szyk i francuska elegancja nie ograniczają się jedynie do wybiegów Haute Couture czy Prêt-à-porter – paryska moda to przede wszystkim tętniące życiem ulice, których klimat zainspirował projektantów Vagabond w nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2010. Kolekcja wiosna-lato 2010 to styl ludzi codziennie przemierzających miejskie bulwary, poszukujących wrażeń, nowych miejsc, ekscytujących zdarzeń. Kobieca część kolekcji Vagabond to przede wszystkim koturny – główną rolę grają te ciężkie i masywne, do tego będące wciąż na topierozwiązanie ‘peep toe’ oraz bardzo wakacyjnie wycięta pięta. Vagabond proponuje także uwielbiane przez wszystkich sznurowane tenisówki – oczywiście na koturnie, czy niezastąpione w upalne dni rzymianki. Kobiece czółenka na ten sezon Vagabond serwuje w rozmaitych barwach, od bardzo delikatnych odcieni nude, po mega odważne i intensywne odcienie kobaltu, pomarańczu czy fuksji. Nadchodząca wiosna - lato to sezon obcasów – najmodniejsze są masywne słupki dodające elegancji, a zarazem pozwalające swobodnie i pewnie przemierzać miasto. Mężczyzna Vagabond’a na zbliżający się sezon to nonszalancja zestawiona z preppy style, do tego obowiązkowo świetne buty i marynarka przełamująca swobodny look. Męski Vagabond to naturalne materiały, stonowane, jasne barwy. Nawet do bardzo eleganckich stylizacji projektanci Vagabond proponują lekko sportowe buty na miękkiej podeszwie. Kolorystyka oczywiście letnia – pastele w męskim wydaniu są świetnym pomysłem na niebanalną stylizację!
Nowa kolekcja Vagabond jest jak współcześni mieszkańcy Paryża – oryginalna i totalnie nowoczesna.

Można w niej wyczuć inspirację dynamicznym trybem życia współczesnej paryskiej bohemy, charakterystyczną dla nich lekkością kreowania trendów. Dziś to ulica tworzy modę i inspiruje wielkich projektantów – a Paryż to miejsce, kipiące od modowych pomysłów i nieszablonowego spojrzenia na fashion! Żeby lepiej poczuć paryskie smaczki zapraszamy do zapoznania się z kolekcją wiosna-lato szwedzkiej marki Vagabond.