Czasy, kiedy kobiety biernie wykonywały polecenia mężczyzn, gotowały obiadki na zawołanie i były wiecznymi kelnerkami na uczcie życia faceta dawno odeszły w dal. Era kobiet trwa, a jej realizacje możemy podziwiać w modzie, która wyposaża je w stosowne dodatki...
Jej Wysokość Koturn to najnowsza kolekcja sandałów z linii Smart marki Clarks. W nich będziesz zerkać na facetów z góry - czyli tak jak trzeba:)


W sezonie letnim koturny rules! Trendy widoczne na światowych wybiegach zaadoptowały się w codziennej modzie w postaci profilowanych i fantazyjnych obcasów zaskakujących różnorodność form i materiałów.  Z ciężkich, drewnianych przeradzają się w wąskie, lekkie, nieraz korkowe, czasem abażurowe, zawsze majestatyczne i nietuzinkowe.
Koturny marki Clarks to kusząca propozycja na nadchodzące lato.  Wyjątkowo lekkie i elastyczne obcasy pokryte częściowo skórą nadają butom intrygujący wygląd. Wśród nich niezwykle modne Silver Birch –  wykonane z imitującej wężowe łuski skóry, oraz zachowane w geometrycznym stylu  Silver Ash – z charakterystycznym paskiem w kształcie litery T.  Absolutnym hitem są subtelnie profilowane sandałki Triple Jump – z miękkich okalających stopę pasów. Modny w tym sezonie rudy brąz obecny jest w modelu Speed Boat, w którym szerokie pasy krzyżują się fantazyjnie nadając butom efekt lekkości.

www.clarks.pl.