Jeżeli w podstawówce podczas nudnej lekcji lubiłaś mazać sobie po paznokciach fluorescencyjnym flamastrem, nowa linia lakierów Kitson jest Ci pisana. 10 szalonych barw, w sam raz wystarczy na każdy paznokieć, gdyby wybór jednej okazał się zbyt trudny. Jako że takie rozwiązanie może spotkać się z pewnym niezrozumieniem otoczenia, w razie problemów z decyzją najlepiej jak zawsze postawić na „klasykę”. W przypadku jaskrawości będzie to żółć, pomarańcz lub róż. Lakiery biją po oczach, ale nie po kieszeni. Można je kupić już za 10 dolarów na stronie shopkitson.com.

Dla osób, które słowo hardcore akceptują w trochę innych kontekstach niż manicure marka Ciate proponuje letnie odcienie w wersji pastelowej. 6 cukierkowych kolorów. Kolekcja Candy Couture, jak sama nazwa wskazuje, nie jest dla gawiedzi. Na jedną buteleczkę trzeba wyłożyć 9 funtów. W zamian elegancki kolor w równie eleganckim opakowaniu.

Letnie paznokcie chcą odzwierciedlać wakacyjny nastrój. Czy z opcją odblaskową czy pastelową, ma być wesoło. A wesoło w tłumaczeniu na język lakierów znaczy kolorowo i tego warto się trzymać, brązy i mdłe róże zostawiając na jesień