Fani książek J. K. Rowling oraz ich adaptacji z pewnością nie przejdą obojętnie obok tych wyrafinowanych sposobów na manicure.

Zainspirowane wszystkimi częściami sagi o Harrym, paznokcie mogą przedstawiać rozmaite symbole- od złotego znicza po symbol Relikwii Śmierci. Taki manicure zmieni każdego mugola w doświadczonego czarodzieja. Jeżeli jesteś fanką Pottera, ale nie jesteś skłonna zakładać pełnego czarodziejskiego outfitu (toga, tiara itp.) to taki manicure będzie najlepszym wyjściem, by nosić je do każdego ubrania lub też bez problemu wkupić się w towarzystwo Potterowych geeków na jakimś "Potter Party".

Potterowe paznokcie są wystarczająco dyskretne, by nosić je do codziennego ubrania, ale wciąż dodają magiczny akcent do Twojego wyglądu. Ten nietypowy manicure został stworzony przez Beautylish.com. Paznokcie są ozdobione charakterystycznymi symbolami dotyczącymi Harry'ego oraz jego domu- Gryffindoru. Jest jednak masa miejsca by eksperymentować z kolorami i innymi symbolami. Wszystko po to, by jak najbardziej zbliżyć się do swoich ulubionych postaci.

Czy postawicie na zieleń Slytherinu, czy zostaniecie przy Gryffindorze, na pewno zwrócicie tym manicurem zarówno świat czarodziejów, jak i mugoli.