TRANSCEND prezentuje pendrivy V95 Classic i V95 Delux – stylowe urządzenia do przenoszenia i przechowywania danych. 
Obudowa pendrivów V95 wykonana jest z chromowanego metalu zapewniającego głęboki połysk. Tylny panel urządzenia jest w kolorze klasycznej czerni lub głębokiej czerwieni. Elegancji dodaje umieszczony w przedniej części obudowy kryształek Swarovskiego – szafirowy w V95 Classic oraz rubinowy w V95 Delux.


Urządzenia dzięki swym niewielkim rozmiarom (40,6mm x 18,4mm x 7,2mm) są łatwe i wygodne do przenoszenia. Mieszcząc się w portfelu lub kieszeni żakietu, są zawsze pod ręką gotowe do użycia. Chowana wtyczka USB jest rozwiązaniem chroniącym ją przed uszkodzeniami w czasie transportu. Dołączona skórzana smycz stanowi elegancki dodatek do urządzenia oraz zwiększa komfort jego użytkowania.
Pendrivy V95 C i V95 D mają pojemność 4 GB, co umożliwia przechowywanie dużej ilości zdjęć, plików muzycznych i wideo oraz dokumentów. Dołączone oprogramowanie JetFlash™ elite zwiększa bezpieczeństwo plików. Pozwala na używanie pendriva jako klucza do logowania się do osobistego komputera.


Specyfikacja:
Model
JetFlash V95 Classic i V95 Delux
Waga [g]
14
Wymiary [mm]
40,6x18,4x7,2
Wyjście
USB 2.0
Dodatkowe oprogramowanie
JetFlash™ elite
Pojemność
4GB
Kompatybilność
Windows® Me, 2000 / XP / Vista, Mac OS® 9.0, Linux® Kernel 2.4.2

Gwarancja i cena:
Sugerowana cena pendrivów V95 C i V95 D o pojemności 4 GB wynosi 79 zł. Urządzenia objęte są dożywotnią gwarancją producenta