Data: 03.04.2012

Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59

Start: 21:00

Wstęp wolny

Pepsi Rocks

Pepsi Rock Battlefield 2012 to trzecia edycja konkursu zespołów w Hard Rock Cafe Warsaw. Już 3 kwietnia będziemy świadkami pierwszej bitwy, która zainauguruje cykl 9 imprez, podczas których na scenie zmierzy się 10 kapel! Pierwszy pojedynek stanowić będzie starcie zespołów Gmina oraz Awaken.

Równolegle z rozpoczęciem koncertu uruchomione zostanie głosowanie SMS, którego celem będzie wyłonienie zwycięzcy pierwszej bitwy. Głosy oddawać można od godziny 21:30, aż do 17 kwietnia 2012 do godz. 15:00. Ponadto, od 4 kwietnia na stronie internetowej www.pepsirocks.pl słuchać będzie można utworów konkursowych zespołów, zaś od 10 kwietnia – oglądać relację wideo z koncertu. Formacja, która zdobędzie większą ilość głosów zakwalifikuje się do drugiego etapu konkursu, podczas którego zagra akustyczny koncert w Hard Rock Cafe i stanie do walki o udział w Wielkim Finale.

Battlefield

Informacje o zespołach, numery SMS oraz regulamin konkursu i głosowania, a także więcej informacji o Pepsi Rock Battlefield 2012 znaleźć można na stronie www.pepsirocks.pl .

Oficjalny film promujący koncert:

Więcej informacji, a także filmy i zdjęcia z koncertów Pepsi Rocks! znajdziesz na http://www.pepsirocks.pl