w modern metalu, jak sami określają swoją twórczość, łączą zarówno bunt, ekspresję, jak i rutynę oraz doświadczenie. Muzyka Chain Reaction czerpie garściami z takich gatunków jak groove, thrash, a także heavy metal.

Chain Reaction - Pepsi Rock 2012

W 2006 roku po nagraniu dema pt. „id”, zespół został zauważony i zaproszony do programu Kuba Wojewódzki, gdzie wykonał na żywo utwór „Manipulacja”. Ich debiutancka płyta, zatytułowana „Vicious Circle”, znalazła uznanie w oczach włoskiej wytwórni Kolony Records, ukazując się w sklepach w większości krajów europejskich oraz korespondencyjnie w Stanach Zjednoczonych. W 2010 r., zespół ukończył pracę nad drugim studyjnym krążkiem pt. „Cutthroat Melodies", który na rynku ukazał się w czerwcu.

Chain Reaction - Pepsi Rock 2012

Ostatni album to 11 potężnie brzmiących i energicznych utworów utrzymanych w nowoczesnych klimatach groove-thrash metalowych. Stan koncertowy na rok 2010 r. to ponad 130 występów tak w kraju, jak i za granicą, również z tak uznanymi zespołami jak: Evergrey, Paul Di Anno, Beatallica, Acid Drinkers, KAT, Virgin Snatch, Horrorscope czy Rootwater.

Chain Reaction - Pepsi Rock 2012

Członkowie Leash Eye nazywają swoją twórczość Hard Truckin' Rock, a w praktyce jest to mieszanka dużej ilości melodyjności hard rocka rodem z lat 70-tych oraz elementów stoner-metalu czy też southern rocka. Brzmienie zespołu to osadzona sekcja rytmiczna wzbogacona o mięsiste gitary oraz przesterowane organy Hammonda. To wszystko okraszone niebanalnym, typowo hard-rockowym wokalem daje mieszankę klasyfikującą muzykę Leash Eye w kategoriach hard rocka na miarę XXI wieku.

Formacja ma na koncie kilka znaczących sukcesów tj. występ na Sonisphere Festival u boku Iron Maiden i Motorhead, występ na największym metalowym festiwalu na świecie – Wacken Open Air, jako reprezentant Polski, wygrana w warszawskiej edycji konkursu Hard Rock Rising organizowanego przez sieć restauracji Hard Rock Cafe na całym świecie oraz supportowanie takich sław jak Nazareth czy Judas Priest.

Skład grupy tworzą: Łukasz "Konar" Konarski (perkusja), Marek "Marecki" Kowalski (gitara basowa), Piotr "Voltan" Sikora (organy), Arkadiusz "Opath" Gruszka (gitary) oraz Sebastian "Sebb" Pańczyk (wokal).

Więcej informacji, filmy i zdjęcia z koncertów Pepsi Rocks!, a także głosowanie na najlepszy zespół w ramach konkursu Pepsi Rock Battlefield 2012 znajdziesz na http://www.pepsirocks.pl .

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.