Każda z nas niezależnie od wieku chce ładnie wyglądać i ładnie pachnieć. Niestety, ale perfumy są drogim wydatkiem i zazwyczaj 100 ml kosztuje często około 300 złotych. Dlatego dla młodych osób idealnym rozwiązaniem mogą okazać się perfumy tak zwanych firm z ciuchami casual.
Benetton
Znana firma odzieżowa. Chociaż ubrania do najtańszych nie należą to perfumy są ciekawą alternatywą dla młodych osób. Bardzo ładnym zapachem jest zapach Energy dla kobiet. Bardzo świeży idealnie nadający się na wiosenne i letnie dni. Cena nie jest wygórowana za 50ml zapłacimy około 59 złotych. Innym ciekawy i dużo bardziej delikatnym zapachem jest United Colors of Benneton Women. Na dodatek ciekawa buteleczka ładnie będzie się prezentować na naszej półce z kosmetykami. Cena nieco wyższa. Za 50ml zapłacimy 89 złotych.
Puma
Puma posiada bardzo bogatą ofertę różnorodnych zapachów. Ciekawie prezentuje się Jamaica 2. Za 50 ml zapłacimy około 79 złotych. Jeśli jednak nie lubicie energetycznych zapachów i dużo bardziej odpowiada Wam nieco zmysłowa nuta to polecam Flowing Woman za 50 ml również zapłacimy 79 złotych.
Esprit
Spośród wyżej zaprezentowanych zapachów Esprit jest najdroższy. Jednak mam wrażenie, że zapach Horizon jest bardziej zmysłowy od powyżej zaprezentowanych. Cena wyższa za 50 ml zapłacimy około 130 złotych.  Z nowości godnym polecenia zapachem jest Celebration for Her. 50 ml kosztuje około 120 złotych.
To co jest najważniejsze, że zapachy Benetton czy Esprit są bardzo podobne do tych drogich Donny Karen czy Hugo Bossa. Są świetnym rozwiązaniem dla osób chcących zaoszczędzić pieniądze na zakup dodatkowo jakiegoś ciucha