10.października w Imprezowym Centrum Miasta – klubie The Fresh wystąpi jeden z najlepszych polskich artystów hip-hop’owych – Pezet. 

Oprócz dobrze wszystkim znanych singli z poprzednich płyt na koncercie usłyszymy materiał z najnowszego albumu artysty „Muzyka Emocjonalna” oraz kilka premierowych utworów z nadchodzącego projektu Pezeta z Małolatem.

Pezeta miłośnikom hip-hop’u w Polsce przedstawiać nie trzeba. Wszyscy znają długą listę niezapomnianych singli, które od pierwszych dźwięków sprawiają, że tłumy zgromadzone na koncertach szaleją. „Seniorita”, „Szósty zmysł”, czy „Ukryty w Mieście Krzyk” to utwory, które na stałe wpisały się w historię polskiego rapu. Rewelacyjne teksty Pezeta zawsze zestawione z bitami najlepszych polskich producentów oraz setki zagranych koncertów sprawiają, że Pezet to bez wątpienia artysta pierwszoligowy. Dlatego też, nie można przegapić wydarzenia jakim będzie jego październikowy koncert w The Fresh!

Polecamy teledysk do utworu „Noc i Dzień” z płyty „Muzyka Rozrywkowa” http://www.youtube.com/watch?v=zrZm1Cou59k oraz materiał z koncertów promujących tenże album: http://www.youtube.com/watch?v=ICMzAPlDM_s .

Spot promujący koncert: http://www.youtube.com/watch?v=aNxC_r5SX44

Koncert Pezeta to już trzeci występ z jesiennej serii muzycznych wydarzeń w The Fresh. Przypominamy, że 17.października na scenie klubu wystąpi Molesta Ewenement.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z koncertu Donguralesko, który odbył się w The Fresh 26.września: http://www.youtube.com/watch?v=Hv0k9pZk-iA

The Fresh / ul. Wawelska 5
Start: 19:00 / Bilety: 10 zł w przedsprzedaży podczas imprez w klubie The Fresh, 20 zł w dniu koncertu w kasie klubu
Wstęp na afterparty po godzinie 23:00 wolny.
Więcej informacji na www.thefresh.pl