Ta niezwykła impreza fotograficzna miała miejsce w niedzielę, 19 lipca 2009. Jeden z naszych przedstawicieli był na miejscu...

Impreza odbywa się co jakiś czas w miejscach, gdzie normalnie zwykły człowiek nie ma szans się dostać. Tym razem organizatorzy zaprosili uczestników na budowę jednego z największych centrów handlowych w Polsce - Bonarka City Center. Całe centrum handlowe ma być otwarte w listopadzie 2009 roku. W skład wejdzie ok. 270 sklepów, w tym także market budowlany, market spożywczo-przemysłowy i kino złożone z 20 sal. Tuż obok centrum wybudowano wielopoziomowy parking.

Po wejściu na teren budowy można poczuć prawdziwą wielkość budynku. Co prawda hale, parkingi i pomieszczenia sklepowe są jeszcze w stanie praktycznie surowym, ale już widać, że będzie po czym spacerować. Tymczasem mieliśmy okazję przyjrzeć się, jak budowa wygląda nieco od kuchni. Zajrzeliśmy w miejsca, które będą niewidoczne dla klientów - zaplecza, klatki ewakuacyjne i... dach centrum handlowego. Pomimo wolnego dnia (w końcu to było niedzielne przedpołudnie), mogliśmy obejrzeć wykonywanie pewnych prac na obiekcie. Niestety, opady deszczu popsuły nieco przyjemność fotograficznych łowów, ale nie popsuły humorów uczestnikom. Impreza odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze. Z imprezą związany jest konkurs fotograficzny, w którym uczestnicy mogą wygrać akcesoria fotograficzne.

Zobaczcie, jak powstaje kolejne wielkie centrum handlowe.