Dwaj spragnieni przygód mieszkańcy Polski i Irlandii trafiają na Filipiny. Jakość tamtejszych dróg i niewygody podróży rekompensuje towarzystwo atrakcyjnych kobiet. Finał wyprawy nie kończy się jednak w objęciach jednej z nich, a w kajdankach. Europejczycy kończą wyprawę w mało sprzyjających okolicznościach. Zachęcamy do zapoznania się z filmem, który obfituje w mnogość doświadczeń i cały szereg emocji. Film stanowi kolejną odsłonę oryginalnej, nacechowanej niezwykłymi emocjami kampanii marki Heineken. Cykl Heineken Dropped nie przestaje nas zaskakiwać.

To kampania, która na dobre wpisuje się w kanon reklam obowiązkowych. Pozycja o której będziemy pamiętać przez lata. Heineken zbudował przekaz, który pozwala w ciągu kilku minut przeżyć przygodę. Świat, z którym kojarzy się od teraz kultowe piwo to świat unikalnej przygody. To świat w którym spełniamy swoje marzenia.To wreszcie świat w którym wakacyjna przygoda wkracza w zupełnie nowy, nieznany wcześniej wymiar.

Kampania przyczynia się do obalania mitów i stereotypów na temat danych Państw i ich przedstawicieli. Dzięki Heineken budujemy mosty w naszych głowach i sercach. Zachęcamy do dzielenia się opinami o najciekawszej zdaniem redakcji trendu.pl kampanii reklamowej ostatnich miesięcy.

Prosimy o przekazywanie wrażeń i przemyśleń na facebook.com/portaltrendz