Miss Hongkongu 2009, Sandy Lau już 20 września odwiedzi Polskę. Będzie to jej pierwsza zagraniczna podróż. Swoją obecnością uświetni uroczyste otwarcie pierwszych w Polsce targów Lifestyle Expo, podczas których 180 wystawców z Hongkongu i Chin zaprezentuje przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym swoje produkty. Hongkong przedstawi się więc w Polsce nie tylko od strony handlowej, ale również pochwali się najpiękniejszą kobietą.
Sandy Lau jest z wykształcenia analitykiem giełdowym. Jest zatem żywym dowodem na to, że kobiety piękne mogą być także inteligentne i świetnie odnajdywać się w zawodach zdominowanych przez mężczyzn.

Wybory Miss Hongkongu odbyły się pod koniec sierpnia tego roku. Przyjazd 23-letniej Sandy Lau do Warszawy jest jej pierwszą zagraniczną wizytą, jako reprezentantki tego tytułu. 
Wizyta Miss Hongkongu została zaplanowana z okazji pierwszych w naszym kraju Targów Lifestyle Expo. Wystawcy z Hongkongu uznali, że to właśnie ona jest najlepszą ambasadorką prezentowanych produktów. Wiele z nich to kobiece akcesoria o pięknym i nowoczesnym wzornictwie. Hongkong bowiem to azjatycka stolica mody i design’u.

Miss Hongkongu będzie można spotkać podczas Targów Lifestyle Expo 2009, które odbędą się w dniach od 21 do 23 września w Warszawskim Centrum Expo XXI. Mieszkańcy stolicy będą mogli ją zobaczyć już dzień wcześniej – 20 września Sandy Lau weźmie udział w specjalnej sesji fotograficznej w najbardziej charakterystycznych miejscach Warszawy.

Pierwsze dwa dni targów dedykowane są przedsiębiorcom. Organizatorzy zapraszają na nie wszystkich tych, którzy poszukują nowych dostawców i partnerów biznesowych. Już teraz można zarejestrować się na stronie internetowej www.lifestyleexpowarsaw.com/pl, aby otrzymać bezpłatną wejściówkę. Przedsiębiorcy mogą ponadto ubiegać się o zwrot kosztów dojazdu. Szczegółowe zasady przyznawania takiego dofinansowania opisano na wspomnianej stronie internetowej.
W trzecim dniu targów z ofertą wystawców zapoznać się będą mogły również osoby prywatne. Ci, których ciekawią najnowsze rozwiązania designerskie i technologiczne, będą mogli bezpłatnie wejść na teren targów, dokładnie obejrzeć, wypróbować działanie eksponowanych urządzeń, a nawet je zakupić.

Organizatorem targów jest Rada Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) oraz Wydział Handlu Zagranicznego i Współpracy Gospodarczej Prowincji Guangdong (GD/DOFTEC)