Nadeszła chwila, na którą zapewne czekały miliony osób na całym świecie. David i Victoria Beckham pokazali światu zdjęcie swojej nowo-narodzonej córeczki- Harper Seven Beckham.

Pierwszy krok wykonał David, który na Facebooku zamieścił zdjęcie swojej żony Victorii, trzymającej w ramionach swoją najmłodszą pociechę. Podpis pod zdjęciem brzmiał- "Zrobiłem to zdjęcie moim dwóm dziewczynom podczas snu."

Victoria nie pozostała długo obojętna na czuły post męża i tym razem na Twitterze opublikowała fotografię Davida, delikatnie trzymającego malutką Harper. Zdjęcie opatrzyła komentarzem "Mała dziewczynka tatusia!"

Jak pisaliśmy niedawno, Harper urodziła się 10 lipca w szpitalu Cedars- Sinai w Los Angeles. Jak "tweetowała" Victoria zaraz po opuszczeniu szpitala- "Harper to najpiękniejsza malutka dziewczynka, jaką kiedykolwiek widziałam".

Beckhamowie wydają się być naprawdę zadowoleni i podekscytowani narodzinami Harper. Nie ma co się dziwić- w końcu ich ostatnie największe marzenie o wychowaniu córki się spełnia.