Każdy może zobaczyć jak żyją, co robią w kuchni, salonie, łazience a nawet w…sypialni! Wydają się typowi. Ona – Karolina Duda (Vicky) wysoka, szczupła z mocnym makijażem, z wykształcenia socjolog. On Piotr – przystojny, młody, przyszły dziennikarz i informatyk. Postanowili światu zapewnić darmową rozrywkę. Zamontowali więc w swoim mieszkaniu kamery, których nie odłączają ani na sekundę. Na pytanie dlaczego i po co w zasadzie sprzedają swoją prywatność, odpowiadają, że dla zysków i popularności. Mają nadzieję, że Karolcię ktoś zauważy i a nuż zaprosi do Tańca z Gwiazdami.

Chęć stworzenia oryginalnego portalu była według pary główną przyczyną obnażania prywatności. Oboje stwierdzili, że to co kontrowersyjne przyciąga. Czemu by więc nie pokazać siebie w toalecie? Ciekawe jest to, że para oświadczyła iż ma zamiar jeszcze przez 10 lat pokazywać światu swoje mieszkanie, życie, emocje i uczucia.

Ponieważ dobrze opakowany towar sprzedaje się lepiej Karolina i Piotr postanowili sprzedać własne życie. Opakowane w papier prywatności, intymności i uczuć. Wszechobecny ekshibicjonizm przekracza kolejne granice. Czasem jesteśmy obnażani ale i sami niekiedy się obnażamy. Byle coraz więcej, coraz częściej i za coraz większe pieniądze. Trochę to żenujące i przykre. Z dwóch stron. Po pierwsze, dlatego że znajdują się osoby chcące swoją prywatność sprzedawać, po drugie, że masa jest tych którzy chcą ją kupować i oglądać!

Zobaczcie sami: http://www.showtoja.pl/?act=karolina&site=live/#