Jeśli wybieramy się w pieszą wędrówkę z małym psiakiem, który może zmęczyć się w czasie drogi, doskonałym rozwiązaniem jest plecak TRAVELLER do transportu psa lub kota - www.pieszkotem.pl/plecak-na-psa-traveller.html

Regulowane szelki wykończone miękkim obiciem zapewniają komfort podczas noszenia. Wygodę czworonoga gwarantują: obszerne wnętrze z usztywnianym dnem i „okienka” wykończone siatką, przez które zwierzaczek może obserwować świat. A wszystko zaprojektowane w absolutnie wyjątkowy sposób z dbałością o każdy detal.


Na urlopie w mieście z pewnością warto mieć ze sobą torbę transportową, do której schowamy pieska podczas wizyty w restauracji lub sklepie. Mamy do wyboru eleganckie damskie torebki do noszenia psów - www.pieszkotem.pl/category/pies-torby-transportery-wszystkie-damskie lub sportowe, casual’owe torby na ramię do noszenia zwierzaków - www.pieszkotem.pl/category/pies-torby-transportery-wszystkie-meskie-unisex doskonałe zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Możemy wybierać spośród różnych modeli i kolorów oraz wzorów. Torby są tak nietypowe, że jeśli zasłonimy wszystkie „okienka” nikt nie będzie podejrzewał, że w środku znajduje się zwierzaczek.


Zostały wyposażone w praktyczne kieszenie, np. na przysmaki lub smycz. W upalne dni radzimy pamiętać także o podróżnej misce, która ułatwi podanie pupilowi świeżej wody. Miska po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Jest wykonana z wodoodpornych, szybkoschnących materiałów.