Młodsza siostra księżnej Catherine może ten rok zaliczyć jako niekończące się cykl uroczystości ślubnych. Najbardziej rozpoznawalna stała się po ślubie własnej siostry i księcia Williama, gdzie zachwyciła nieomalże cały świat swoją wspaniałą suknią. Zdjęcia w tej kreacji nieustannie pojawiają się w prasie brytyjskiej i nie tylko jako niewątpliwy wzór do naśladowania.

Od tego czasu brytyjska prasa śledzi kolejne kreacje Pippy. Nie ważne czy to codzienne, czy wyjściowe. W ostatnią  niedzielę 11 Grudnia brała udział w ślubie swoich przyjaciół ze studiów (Georginy Hewlett i Honourable Benjamina Fitzherberta). Podczas ślubu prezentowała się niezwykle elegancko. Miała na sobie wełniany, kremowy płaszcz do kolan zaprojektowany przez  Katherine Hooker.

Płaszcz przyozdabiały lekko połyskliwe, aksamitne mankiety i patki kieszeni. W tej samej tonacji i także połyskliwy był jej kapelusz. Całości obrazu dopełniały zamszowe szpilki i torebka.
Moim zdaniem ta stylizacja jest gustowna i elegancka, choć dla niektórych być może trochę nudna. Mnie jednak się podobała. Całość psuje w moim odczuciu zbyt mocno obrysowane czarna kreską oko. Podobny kłopot z makijażem ma księżna Catherina. Znacznie lepiej wyglądałaby brązowa kreska na górnej powiece.

Autor: Małgorzata Bulaszewska