Magiczna Wisła, powiew wiatru, Kościół na Skałce oraz najnowsza kolekcja Macieja Zienia, jednego z najlepszych polskich projektantów, na deser koncert Miki Urbaniak z chilloutowo-klubowym repertuarem – to wszystko i nie tylko czeka na gości Platinium Fashion Night w. Cogiel Medical Spa & Pandora już 15 czerwca na krakowskiej Plaży.

W czerwcu, już po raz drugi Kraków na jedną noc zamieni się w przestrzeń modowo-artystyczną, a to wszystko za sprawą marki Platinium, która tym razem świętować będzie rozwój sieci fitness o kolejne sportowe miejsca na mapie stolicy Małopolski. Po zeszłorocznym sukcesie imprezy, gdzie zaproszeni goście podziwiali m.in kolekcje duetu Paprocki & Brzozowski, tym razem Maciej Zień, którego projekty od kilku lat zachwycają najbardziej wyrafinowane modowe gusta. A jego nazwisko nieodłącznie kojarzone jest z luksusem, elegancją i profesjonalnym wykonaniem.
Dodatkowo lokalni projektanci – Zemełka & Pirowska oraz Jacob Haber. Imprezę poprowadzi znana aktorka i stylistka gwiazd Ada Fijał, która ostatnio wraz z Joanną Horodyńską prowadzi modową rubrykę w magazynie Party.

O muzyczne doznania zadba Mika Urbaniak, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniak, która do Krakowa przyjedzie promować swój najnowszy album „Follow You“, ale również przypomni wszystkim numery, które nagrywała wraz z Andrzejem Smolikiem.

Podczas wydarzenia zobaczymy wystawę oryginalnych grafik autorstwa Magdaleny Szklarczyk, a o oprawę graficzną zadba Teren Prywatny. Ponadto loteria z prezentami od firm: Platinium Fitness, Cogiel Medical Spa, Pandora, Bielenda, Yamaha Tommarg, Lexus, Douglas, Secret Lashes oraz Clarena. Zapraszamy!

 

pokaz_plakat_final7_rgb_670

Pokaz: MACIEJ ZIEŃ, ZEMEŁKA & PIROWSKA, JACOB HABER
Koncert: MIKA URBANIAK
Prowadzenie: ADA FIJAŁ
Wystawa: MAGDALENA SZKLARCZYK

Miejsce: Plaża Kraków, Ul. Ludwinowska 2, Kraków
Data: 15 czerwca 2012 r./ piątek
Start: 21:00

Wejście: zaproszenia / bilety w cenie 50 PLN do kupienia w Platinium Fitness Club (Lea 212, Mogilska 97, Solvay Park, Skawina); w dniu imprezy 80 PLN  oraz drogą elektroniczną:
https://ekobilet.pl/house-brand/platinium-fashion-night-1338546496

Organizatorzy: House Brand PR, sieć Platinium Fitness

Partnerzy:
COGIEL MEDICAL SPA –ul. Galicyjska 25, Zielonki (k. Krakowa) www.cogiel-medicalspa.pl
PANDORA - www.pandora.net/pl-pl
oraz Noble Concierge, Frugo, Fitella, Secret Lashes, Bielenda, Douglas, Yamaha Tommarg, Lexus Kraków, Clarena, buty Zebra, CMA, Floral Concept Store by Eva Klimek, Maniewski, Andels Hotel Cracow oraz Davines

Oprawa graficzna: Teren Prywatny (http://be.net/terenprywatny)

Patroni medialni: GALA, GLAMOUR, Fashion Magazine, SUKCES, Lounge Magazyn, Dziennik Polski, Magnes Miasta, Trendy Moda i Styl, Wizaz.pl, Polki.pl, AfterParty.pl, fashionnow.pl, FleshStyle.pl, Trendu.pl, babskie.TV