RESERVED proponuje na tegoroczne lato całą gamę letnich i trendowych strojów kąpielowych. Ta specjalna kolekcja ozdobiona została koralikami, warkoczykami, frędzlami i aplikacjami. Całości dopełniają najmodniejsze w tym roku wzory panterki czy pawich oczu, metaliczne połyski i geometryczne desenie. 

Tegoroczne propozycje kostiumów kąpielowych od RESERVED to także odpowiedź na obecnie obowiązujące trendy. Jak widać, wystarczy kilkanaście centymetrów kwadratowych, żeby czuć się modnie. RESERVED ma na lato dla pań stroje kąpielowe w stylu glamour, hippi, orient, candy czy wilde. 

Pierwsze z nich intrygują czernią i połyskującymi na niej dekorami. Wykończenie frędzelkami i metalowymi obrączkami dodają smaku i stylu. Do tego RESERVED dobiera duże stylowe okulary przeciwsłoneczne i japonki. Do tej kategorii bez wątpienia można dodać jeszcze kostiumy z afrykańskimi motywami skóry węża, zebry czy lamparta. W tradycyjnych wariantach kolorystycznych lub dla odmiany w zieleniach czy w odcieniach błękitu.

Natomiast dzieci kwiaty z pewnością pokochają żywe kolory, duże wzory, kolorowe prążki i koraliki w bikini od RESERVED. Dla mniej wyzwolonych i bardziej uwodzicielskich dziewczyn, które lubią stylistykę lat siedemdziesiątych, RESERVED proponuje falbanki i cukierkowe kolory oraz wzory. Drobna biało – czarna kratka z falującymi wykończeniami na skąpym bikini z pewnością będzie pobudzać wyobraźnię i rozgrzewać nadmorskie plaże. 

Ciekawym akcentem letniej kolekcji są także kostiumy nawiązujące do orientalnej estetyki. Klasyczne wzory (liście bambusa, kwiaty, mnogość azjatyckiej flory) w połączeniu ze stonowaną czernią, uzupełnione o detale, która niczym biżuteria (perłowe wisiory, metalowe bransolety) dopełnia dzieła.

Letni look , tylko w kostiumach RESERVED