Ten weekend w polskim show biznesie jest obfity w różne nowinki, które nie napawają nas do zadowolenia. Afera związana z Weroniką Marczuk- Pazura przesłania wszystkie inne fakty. Według najnowszych doniesień Weronika, żeby wyjść na wolność musi wpłacić aż 600 tysięcy złotych. Suma dosyć szokująca. Jeśli pieniądze nie zostaną wpłacone to była żona Cezarego spędzi w areszcie aż 3 miesiące. Wszystko przez jej pazerność i chęć zdobycia dodatkowych pieniędzy. W końcu jej pragnienie o byciu bizneswoman stało się nie błogosławieństwem ale prawdziwą życiową zmorą.

Nie tylko jest głośno o Pani Weronice. Zespół Zakopower został deportowany ze Stanów Zjednoczonych. Nie było by w tym nic szokującego gdyby nie fakt, że tak naprawdę nie wiadomo czemu zespół został cofnięty z powrotem do Polski. Cały lot przebiegał zupełnie normalnie aż tu nagle po wyjściu z samolotu gwiazdy zostały deportowane. Jak widać relacja polsko-amerykańska jest coraz gorsza. Nie jest już to pierwszy przypadek kiedy znane osoby z polskiego showbiznesu nie mogą wjechać do USA.

Jednak weekend ten obfituje nie tylko w skandale, ale również w dobre wiadomości. Popularna ''czarna Mamba'' z ''Tańca z gwiazdami'' nareszcie wzięła ślub. To właśnie w piątek 25 września jurorka show tanecznego oficjalnie powiedziała ''tak'' swojemu partnerowi. Jednak jak przystało na silną kobietę wcale nie pojawiła się w sukni w odcieniu bieli ale w czerwonej kreacji od Ewy Minge. Ciekawe tylko kiedy dowiemy się o jakiejś aferze z udziałem pani Pavlović na czele. Może po ślubie zapragnie stać się bizneswoman. Co Wy myślicie? Czy może jednak jej zasady zwyciężą i nadal pozostanie ''czarną mambą''?