Miłośnicy muzyki, którzy przy okazji mają pewne solidne przekonania odnośnie ochrony środowiska, właśnie teraz otrzymują produkt w sam raz dla siebie.

 

Mowa o nowych głośnikach na rynku- Tau Speakers. Są na nim od niedawna, a już jest o nich głośno. Dlaczego? A no dlatego, że są niemalże w całości zrobione, z tworzyw ekologicznych, a dokładniej ze "zrecyklowanego" kartonu, który występował w pierwotnym użyciu jako stos niepotrzebnych pudełek.

 

Twórca głośników- Andrej Cverha- najpierw uzbierał dość dużo kartonu, a dopiero potem połączył je w jedną całość i wykończył poprzez posmarowanie specjalną farbą oraz podgrzanie, co pozwoliło otrzymać odpowiedni kształt oraz strukturę i kolor. Głośniki zostały oparte na specjalnych "kijkach", które mają pozwolić na lepszy odbiór prawie niesłyszalnych dźwięków.

 

Widać, że głośniki Tau stanowią szczególną harmonię między przestrzenią, dźwiękiem i środowiskiem. Na pewną są wspaniałym dodatkiem, do wszystkich dotychczas przedstawianych gadżetów ekologicznych.