Kolekcje WIILSOOR zachwycają bogactwem kolorystycznym tkanin, uwzględniając aktualne trendy w modzie. Są adresowane do bardzo szerokiego kręgu odbiorców. Swoje oferty dostosowują do najwyższych wymagań, kładąc jednocześnie duży nacisk na wysoki komfort w ich użytkowaniu. Dlatego w produkcji koszul sięgają po najszlachetniejsze tkaniny bawełniane wybranych producentów z Włoch, Austrii oraz Francji.

Dzięki szerokiej gamie produktów można dokonać wyboru, pomiędzy tkaninami gładkimi z efektem lekkiego połysku, poprzez tkaniny ozdobione różnymi deseniami, drobnej jodełki, ekskluzywnej kraty oraz delikatnych prążków o różnorodnej strukturze.

W swojej ofercie WILLSOOR posiadają koszule męskie, damskie, swetry i dzianiny, kurtki i płaszcze, polo, krawaty oraz akcesoria tj.: szale, paski skórzane, spinki do mankietów, skarpetki, parasole, muchy, szelki itp.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy od kilku lat koszule sygnowane znakiem WIILSOOR dostępne są w 60 salonach firmowych w Polsce. Zapraszamy do sieci sklepów WIILSOOR, gdzie można znaleźć aktualną kolekcję, a obsługa pomoże dokonać odpowiedniego wyboru. W ich salonach z pewnością miło spędzicie swój czas!

Zapraszamy na strony: www.willsoor.pl i www.willsoor-shop.pl


 

Zapraszamy na strony: www.willsoor.pl i www.willsoor-shop.pl