Lewis Caroll to autor kultowej Alicji w Krainie Czarów. Pisarz był oskarżany o zakazane preferencje seksualne, wielbiąc zbyt młode dziewczęta. Pomimo tego opowieść o drugiej stronie lustra stanowi nieustanną inspirację dla współczesnych artystów. Magiczna sesja nawiązująca do twórczości literata, ukazała się w sierpniowej edycji Harper's Bazaar UK. Autorem niezwykle kunsztownych, subtelnych i wyrafinowanych zdjęć jest Erik Madigan Heck.

Fotografie geniusza obiektywu to mistrzowska gra konwencją. Stylizacje nawiązują do onirycznego świata Alicji. Liczne maski, oryginalne atrybuty, które zdobią głowy jak na przykład kojarzące się ze światem Carolla filiżanki czy niezwykła gra kontrastem, który personifikuje szachownica, zachwycają.

Formalne arcydzieło, perfekcyjny dobór ubrań, trafny make-up i baśniowa stylizacja włosów nie pozwalają oderwać wzroku od wybitnych zdjęć.

Rudowłose, subtelne i niezwykle zmysłowe modelki stanowią swoistą kropkę nad i. Jedna z ciekawszych sesji ostatnich miesięcy. Gra konwencją, balansowanie na granicy tabu i wyrafinowana forma. Totalna rekomendacja trendu.pl