Czy zastanawiałeś się czasami, dlaczego w niektórych miejscach czujesz się źle? Nie wszędzie śpi Ci się komfortowo, nie wysypiasz się? Boli Cię głowa, czujesz nieuzasadniony niepokój. Znajome objawy, prawda?

Ale przyczyna może nie być tak prosta do określenia. Mówi się, że negatywny wpływ na nasze zdrowie mają cieki wodne. Poza tym żyjemy w tak zwanym elektrosmogu, otacza nas promieniowanie elektromagnetyczne. Telefon komórkowy, sieć bezprzewodowa, wszechobecne komputery, laptopy, MP3, MP4, telewizory, lodówki - dzięki nim możemy się poczuć prawie jak w kuchence mikrofalowej. 
Ale jak temu zaradzić?

Przecież nie pozbędziemy się urządzeń codziennego użytku! UWAGA! Z pomocą przyjdzie nam neutralizator. To urządzenie zostało zaprojektowane przez lubelskiego radiestetę Zdzisława Klimkiewicza. Likwiduje ono szkodliwy wpływ promieniowania elektromagnetycznego i cieków wodnych. Zapytacie: czy to naprawdę działa? Testy przeprowadzone przez producentów, klientów a także znanych radiestetów, mówią, że wpływa ono pozytywnie na samopoczucie neutralizując promieniowanie cieków wodnych, sieci wysokiego napięcia oraz promieniowania z urządzeń elektrycznych itp. itd. Aby się o tym przekonać, wystarczy spróbować!

Sprzedało się ku zadowoleniu klientów już kilka tysięcy sztuk, jednakże nie było ani jednej reklamacji. Może więc warto spróbować, by poczuć się lepiej? Urządzenie to nie wymaga zasilania. Wystarczy postawić je w miejscu, gdzie chcemy poprawić sobie samopoczucie, lepiej spać i być mniej podatnym na stres.

Więcej na www.neutralizatory.pl