smartbox


Sprytne pudełeczko w mediolańskich kręgach trend-and-fashion-victims ma coraz więcej zwolenników. Smartbox pod choinką był prawdziwym hitem ostatnich Świąt.

Dopóki nie wróciłam do Mediolanu po świąteczno – noworocznej ucieczce z metropolii na daleką plażę, byłam przekonana, że Smartbox to coś w rodzaju szybkiej przesyłki.

Jednak klasyczny rytuał aperitiwów z przyjaciółkami fashion-victim, który celebruję po powrocie z każdej podróży, uświadomił mi, że nie będąc w mieście, przegapiłam nowy trend.

Każda z moich przyjaciółek, mogła pochwalić się Smartboxem dobranym do jej gustów i upodobań, i wszystkie razem prześcigały się w pochwałach dla tak praktycznego prezentu.

Czym jest Smartbox?

smartbox

Materialnie rzecz biorąc, to książeczka o wymiarach podwójnej płyty kompaktowej, w eleganckim pudełeczku. Wewnątrz, na prawie 300 stronach katalogu, znajduje się prawie 300 przyjemności, z których obdarowany ma wybrać jedną.

Rodzajów Smartboxów jest wiele; można wybrać  Smartbox degustacje, gdzie mamy 300 opcji degustacji różnych specjałów w całym kraju. Istnieje również Smartbox  “ Szlakiem wielmożów” czyli  noc w historycznym zamku, gdzie mamy do wyboru setki zamków,  Smartbox Czterogwiazdkowe Hotele czyli noc w czterogwiazdkowym hotelu etc.,  Smartbox Odnowa Biologiczna, gdzie czeka nas dzień w salonie odnowy biologicznej,  Smartbox luksusowych restauracji, gdzie możemy wybrać  kolację w jednej z 300 różnych restauracji i wiele wiele innych.  Powstają ciagle nowe rodzaje Smartboxów z nowymi ofertami.


W zeszłym tygodniu miałam urodziny. W prezentach nie mogło oczywiście zabraknąć Smartboxów. Teraz myślę jak z tysięcy opcji wybrać tylko jedną z każdej książeczki.

Autor: Izabella Frej