Co na siebie włożyć, kiedy przed nami rozciąga się perspektywa kilkugodzinnego lotu? Postawić na styl czy wygodę? A może jedno i drugie? Czy to w ogóle możliwe?

Podpatrując stroje najczęściej wybierane przez gwiazdy, można powiedzieć, że u większości zwycięża jednak wygoda. Przeważają luźne ubrania, jeansy i płaskie buty. Wiele osób sięga po rozpinane bluzy i swetry, które można łatwo ściągnąć lub wykorzystać do szczelnego okrycia się przed zimnem płynącym z podniebnej klimatyzacji. Wśród pań popularne są także wszelkiego rodzaju szale oraz duże, pojemne torby.

Należy jednak podkreślić, że wygoda i styl wcale nie muszą się wykluczać! Co zresztą widać na przykładzie Cameron Diaz, Evy Mendes czy Ryana Goslinga. Oni proponują nam proste fasony i lekko dopasowane ubrania, które gwarantują komfort w każdych warunkach. Oczywiście na pokładzie żadnego samolotu nie może zabraknąć przynajmniej jednej prawdziwej fashionistki, która nie jest w stanie obejść się bez wysokich szpilek i ciemnych okularów nawet przez te kilka godzin podniebnej podróży.  


Autor: Marta Kowalczyk