Święta już za ponad miesiąc. Jest to okres niezwykle gorący dla każdego z nas. Przede wszystkim już  teraz zastanawiamy się co zakupić naszym bliskim pod choinkę. Wybór nie jest prosty w końcu obecnie coraz więcej osób posiada różnego rodzaju gadżety. Jednak to co każdą osobę ucieszy najbardziej to jakiś przydatny sprzęt elektroniczny. Hitem w tym roku są podręczne kamerki. Dzięki niewielkim rozmiarom możemy je zabrać wszędzie ze sobą. Jednak wybór przenośnych urządzeń jest dosyć spory. Dlatego poniżej prezentujemy naszym zdaniem te najciekawsze, które ucieszą każdą osobę!

Wszystkich fanów firmy Apple ucieszy nowy iPod Nano z kamerką. Jest to urządzenie o tyle praktyczne, że oprócz kamery posiadamy również niezłej klay odtwarzacz mp3. Jednak sama kamerka jest słaba i nie nakręcimy nią żadnego dzieła sztuki. 

Ciekawie prezentuje się Kodak Zi8. Jest to urządzenie z najszerszym ekranem w swojej klasie. Na jego korzyść przemawia wysoka jakość nagrań macro jak i również dobra jakość zdjęć na zewnątrz. We wnętrzach radzi sobie nieco gorzej!

Produktem, który w swojej klasie prezentuje się najlepiej jest Flip Ultra HD. Co ciekawe jest to najtańsza mini kamerka na rynku. Do tego robi najlepszej jakości zdjęcia. Na jej korzyść przemawia również fakt, że akumulator przy jednokrotnym naładowaniu całkiem długo wytrzymuje. Jest to idealne urządzenie dla każdego foto-amatora, który w każdej sytuacji chce uchwycić coś ciekawego. 

Jak widać mini-kamera jest idealnym prezentem dla każdej osoby, która chce mieć zawsze przy sobie urządzenie elektroniczne, które pozwoli jej uchwycić najciekawsze chwile z jej życia. A Wam jak podobają się mini-kamerki? Uważacie, że są fajnym gadżetem?