Z czym kojarzy Ci się Japonia? Na myśl przychodzi kwitnąca wiśnia, biznesmeni, uporczywe kłanianie, manga... i ogromna miłość do gadżetów. Jednym z nich jest poduszka w kształcie męskiego ramienia, która już kilka lat święci tam triumfy.

Charakterystyczną cechą społeczeństwa japońskiego jest wzrastająca liczba singli. Mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni tak długo siedzą w pracy, że nie mają czasu na znalezienie sobie partnera. Wyjściem ma być więc chłopak-poduszka. Dzieło japońskich dizajnerów skierowane jest do samotnych kobiet, bo wiadomo – do samotnych panów jedno kobiece ramię nie przemówi. Raczej z innego fragmentu ciała byliby bardziej zadowoleni. No a kobiety jak to kobiety – romantycznie, z męskim ramieniem przy boku, zasypiają spokojnie.

Poduszka ma realne rozmiary i kształt tułowia. Produkowana jest w trzech kolorach: różowym, zielonym i niebieskim. Dodatkowo posiada jedno ramię, do którego można się przytulić i śnić o wymarzonym księciu. 

Japoński wynalazek spodobał się zabieganym kobietom, które dokładnie jak w piosence, boją się i nie lubią spać same. No bo przecież same plusy takiego narzeczonego – nie chrapie, nie zdradzi i nie odejdzie nigdy. Może się jedynie rozpruć