Wyobrażaliście sobie kiedyś, że możliwe będzie nawet zasypianie z najnowocześniejszymi technologiami? Teraz jest to jak najbardziej realne dzięki wyjątkowym poduszkom, które przechodzą od zadań karteczek post-it do sterowania naszym domowym centrum rozrywki.Od teraz, jeśli tylko będziemy chcieli, możemy zostawić przed wyjściem do pracy, wiadomość dla ukochanej osoby wprost przy jej głowie tak aby zobaczyła ją tuż po przebudzeniu. Lecz na tym nie koniec możliwości. Już nie będziemy musieli się martwić o to gdzie podział się pilot od telewizora. Będzie on mógł leżeć na sofie w postaci poduszki sterującej całym kinem domowym.Jeśli jednak przekracza to nasze pojmowanie sterowania domową rozrywką,  możemy skorzystać z poduszki ze specjalną kieszonką na pilota, jako opcji mniej ekstrawaganckiej.Również fani tabletów znajdą dla siebie rozwiązania, dzięki którym nie będą już musieli kończyć pracy czy przeglądania ulubionych stron WWW przed pójściem spać, bo kiedy tylko coś im się przypomni, mogą wykorzystać poduszki i nie podnosić nawet głowy.


Nawet lampka nocna może okazać się już tylko zbędnym dodatkiem, bo przecież doskonale może ją zastąpić poduszka z podświetleniem typu LED, a słuchanie muzyki przez słuchawki przestanie być uciążliwe podczas przewracania się z boku na bok, dzięki słuchawkom zamontowanym wewnątrz naszego ulubionego „jaśka”.

Wydaje się że technologia i pomysły mające nam ułatwić życie dosięgają już wszystkich sfer naszego życia. Coraz bardziej możemy się już oddawać naszym ulubionym zajęciom czy pracy nie zważając już na przeciwności. Tylko żeby nas te ułatwienia za bardzo nie rozleniwiły, bo korzystając z takich poduszek, ciężko będzie wstawać do pracy.

Autor: Bartek Kaźmierowski