Legginsy to bardzo popularna obecnie część garderoby. Jeszcze do niedawna zapomniane przez wszystkich, były zbyt obcisłe, obciachowe, za mało eleganckie. Dziś ma je każda dziewczyna, kobieta, a nawet coraz częściej mężczyźni. Od kilku lat nie schodzą z wybiegów mody u największych światowych kreatorów mody. Kilka sezonów temu pojawiły się skromnie w czarnej, prostej postaci. Później przyszedł czas na tregginsy, jegginsy (jeansowe legginsy ) oraz na legginsy w wzory. W tym sezonie natomiast nadchodzą legginsy z dziurami, oczkami i tym podobne.

Ostatnia opcja jest idealna dla kobiet, które mają już dosyć wymęczonych legginsów. Im bardziej symetrycznie podziurkowane legginsy tym lepiej. Zarówno wtedy mogą występować w postaci czarnej, kolorowej, jak i złotej. Dziury mogą być wszędzie, zarówno po bokach, z przodu i z tyłu. 

Projekt Marios stworzył legginsy połączone z długą koszulą za pomocą szelek, a wszystko zostało stworzone z jednego materiału. Na dodatek na wysokości ud jest seksowne wycięcie. Pomysł troszkę zwariowany, jednak na pewno znajdzie wiele zwolenniczek. Inny projektant natomiast wyciął legginsy na wysokości miejsc intymnych. Niezaprzeczalnie są one bardzo seksowne, jednak czy moda uliczna przyjmie ten trend?

Takie podziurkowane legginsy może nosić do wszystkiego. Zarówno do japonek, szpilek, marynarek, swetrów, koszulek itd. Należy jednak pamiętać, że nie wszędzie i nie wszystkim pasują. Osoba o grubszych udach będzie wygląda jak zwinęła w sznurek świnka. Legginsy te również pozostawmy na nocne wypady, niż pracę czy szkołę.