Kompilacja baroku i futuryzmu to dominujące elementy w najnowszej kolekcji pochodzącej z Atelier Tarnowska & Kułak. Kolekcja została zaprezentowana podczas pokazu mody w warszawskim klubie The Eve jako atrakcja imprezy z cyklu Feminist Night.

Architektoniczne i finezyjne wykończenia, bufiaste rękawy, drapowania i zakładki wystąpiły w autorskiej kolekcji projektantek jako detal lub główny motyw. Ubrania uszyto z naturalnych materiałów w różnorodnej gamie kolorystycznej. Na wybiegu efektownie wyglądały opalizujące błękity i fiolety oraz stonowane popiele i beże. Czerń na lakierowanej fakturze seksownie podkreślała kształty modelek. Kolekcja jest zróżnicowana i widać w niej wiele inspiracji. Nie zabrakło wzorów zwierzęcych, florystycznych oraz graficznych. Główną rolę grała niepodważalnie forma. Dzięki temu w projektach Atelier Tarnowska & Kułak widać nawiązania do barokowego przepychu, które współgrają z aktualnymi trendami w modzie. 

Na imprezę w tym modowym wydaniu przybyły osoby, które poszukują indywidualnych i kreatywnych rozwiązań w krawiectwie, a nie masowych wzorów, które proponują sklepy sieciowe. Pokaz został przyjęty entuzjastycznie również dzięki modelkom, które zaprezentowały kolekcję wykonując energetyczne show taneczne. Goście bawili się wyśmienicie przy muzycznych przebojach w kobiecym wydaniu, a szczęśliwcy wygrali w loterii atrakcyjne niespodzianki. O fryzury i wizaż zadbał francuski salon fryzjerski Dessange, a stylizacją zajął się Showroom Vertigo. Głównym patronatem medialnym wydarzeń w klubie The Eve jest Radio Kolor.

http://www.theeve.pl/

http://tarnowska-kulak.com