Jesienno-zimowe fanaberie modowe przedstawiono na pokazie w The Eve w celu podpatrzenia najnowszych trendów. Zaprezentowane stylizacje to mix marek pochodzących z polskich salonów.

Aktualne trendy zaprezentowano w różnorodnych stylizacjach, które mogą posłużyć jako inspiracje do ubioru na wszystkie okazje. Czarno-biały minimalizm wystąpił tylko w eleganckiej wersji a’ la Coco Chanel. Biurowo - casualowe zestawy uzupełniły kopertówki Menbur. Klasyczne sukienki pochodziły z Domu Mody Francoise. 

Pozostałe tendencje obfitowały w mix wzorów i kolorów. Styl boho z elementami futrzanymi przeplatał się z kratą w różnych odcieniach. Tu dominowały ubrania z salonów Cotton Club oraz DanHen. Futro królowało w formie dodatków: czap i etoli. Futrzane dodatki, ponczo oraz skórzane rękawiczki to wyroby marki Panda. Dzianina w różnych formach i fasonach przestała spełniać rolę czysto praktyczną. Bialcon oraz inne marki mają w swej dzianinowej ofercie różne fasony oraz najmodniejsze kolory: beże, popiele, turkusy, fiolety i granat. W tym wyjściu nie zabrakło wieczorowej czerwonej sukienki Francoise zastosowanej jako przykład dzianiny w wydaniu eleganckim.

Buty użyte w pokazie pochodzą z kolekcji Prima Moda oraz Brenda Zaro.

Przegląd jesienno-zimowej mody z polskich salonów to dowód na to, że nasze rodzime marki nie odbiegają kreatywnością ani jakością od projektów zagranicznych firm o dużej randze.

www.bialcon.pl

www.danhen.com

www.cottonclub.pl

www.francoise.pl

www.panda.com.pl

www.primamoda.com.pl

www.grupomenbur.com

www.brendazaro.com

Stylizacja: Showroom Vertigo (Jagoda Komenda i Sylwia Gosiewska)

Miejsce: Klub The Eve