Czarna skóra, polerowana stal, mocno zarysowane kształty to najbardziej charakterystyczne elementy stylu Police. Stylu stworzonego dla tych, którzy nie zamierzają ginąć w tłumie, a swoim wyglądem chcą podkreślić niezależność. Ludzie Police potrafią korzystać z życia, są pełni temperamentu, nie boją się zbaczać z utartych szlaków. To niezależne, zadbane kobiety i pewnie siebie mężczyźni, którzy lubią noc i prędkość. Marka niejednokrotnie wyznaczała trendy na globalnym rynku mody. Wystarczy wspomnieć o okularach przeciwsłonecznych z cienkimi stalowymi oprawkami i błękitnymi szkłami wylansowanych w 1990 roku, które kilka miesięcy później nosił cały świat.

Police kochają gwiazdy. Ambasadorami kolekcji okularów, dzięki której marka zyskała światową
sławę byli między innymi: Bruce Willis, David Beckham, George Clooney oraz Antonio Banderas, który
nadal firmuje okulary z logo Police. Twarzą marki jest także brazylijski projektant desek surfingowych Rafael Carvalho.

Zegarki

W kolekcji zegarków Police znaleźć można nie tylko awangardowe wzory (Axis, Glory, Citation, Florence, Martix, Rockford, Speedster, Twingear), ale także wersje klasyczne (linie Allure, Adora, Brodway, Diva, Glamour) oraz modele klasyczne (Avenue, Albany, Enterprise, High Beam, Mission, Patrol, Skyline).

W większości modeli zegarków Police pracuje kwarcowy mechanizm Miota, niektóre posiadają
mechanizm Ronda. Wszystkie czasomierze są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, kolorowanego srebra, mogą mieć paski ze skóry cielęcej albo kauczuku.

Przedział cenowy:
600 - 900 złotych

 

 

Biżuteria

Projektanci Police nie boją się odważnych wzorów. Czaszki, krzyże, poroża są charakterystycznymi i rozpoznawalnymi elementami bransoletek, naszyjników, zawieszek do telefonu, kluczy czy spodni. Część kolekcji zawiera gotyckie akcenty, rozpoznawalne m.in. w symbolu marki, literze P zdobiącej m.in. okulary przeciwsłoneczne z serii Davida Beckhama.

Większość modeli, tak jak zegarki wykonana jest ze stali nierdzewnej. Niektóre bransoletki są w całości pokryte skórą cielęcą. Dla maksymalnej wygody naszyjniki i bransolety zapinane są na magnez.

Przedział cenowy:
159 - 300 złotych