Thoma (Tomasz Kociuba) & Mathieu (Mateusz Biernat) duet kreatorów, który zaczął wspólnie tworzyć od 25 czerwca 2007 r. Chociaż każdy z nich projektował prawie od dziecka to dopiero teraz pokazali co tak naprawdę potrafią stworzyć. Gra soczystych kolorów oraz delikatny dotyk kobiecości tworzą układ doskonały. Do swoich kolekcji używają szlachetnych tkanin: szyfon, muślin, satyna, koronka, jedwab, welur. 
Główną inspiracją jest kobieta. Wyzwolona, bez ograniczeń oraz elegancka, która według nich zna własną wartość oraz ceni indywidualizm. 

„(...) Wyrafinowany styl hollywoodzkiej ekstrawagancji jest wyznacznikiem kolekcji couture sygnowanej logo Thoma&Mathieu. Wysoki standard w doborze materiałów i żywa kolorystyka są świętem dla każdego, kto preferuje piękno, szyk i elegancję. Interesującym zjawiskiem jest wyostrzenie i podkreślenie talii modelek za pomocą przewiązanych tasiemek lub szyfonowych wstęg, bogato inkrustowanych kryształami i ozdobionych cekinami. 

Kolekcja prêt-à-porter "Making clothes not money" jest doskonałą propozycją dla kobiet, które pragną odkryć swoje nieznane jak dotąd oblicza. Kobieta, prowokatorka, dama z klasą to trzy kreacje, które duet projektantów Thoma&Mathieu powołali do życia.
W naszych propozycjach odzieżowych dama poczuje sie wyjątkowo. Bo każda z kobiet zasługuje na bycie piękną oraz docenianą.

Więcej informacji na: www.thomamathieu.blog.onet.pl