Z czym kojarzy Wam się jesień? Taka polska złota przywodzi mi na myśl aleję kasztanową na warszawskich Kabatach i długie spacery po niej oraz niezapomniane dla mnie Cieplice i przechadzka do wód termalnych. Jaka będzie w tym roku jesień trudno powiedzieć, ale mogę Wam powiedzieć jaka będzie ta pora roku w najnowszej kolekcji Jessicy Simpson na ten właśnie sezon.

Przeglądając jej internetową stronę czuję się naprawdę ciepło! Amerykańska gwiazda stawia na słoneczne kolory, takie jak koralowy, żółty, obok zaraz stoi ciepły brąz, ale nie rozczarują się i fanki bardziej stłumionych szarości. Niemal w każdej zakładce, czy to z odzieżą, butami, czy z dodatkiem znalazłam coś dla siebie (a uwierzcie mi jestem strasznie wybredną osobą). Nie wspomnę już o butach, w których się zakochałam, a ich zdjęcie zamieszczam w naszej galerii.
Fanki stylu boho również się nie zawiodą bowiem młoda projektantka zadbała i o nie tworząc kilka toreb w stylu etno. Nie powiem, choć nie powaliły mnie na nogi, mogą się podobać. Generalnie prócz toreb utrzymanych w tym nurcie są i boskie sukienki, po które sama bym z chęcią sięgnęła.

Jako że jestem jaka jestem i dość ostro krytykuję wykorzystywanie swojej medialności do innych celów niż zamierzony, początkowy, to w przypadku panny Simpson szczerze powiem, że wolę ją jako projektantkę odzieży niż piosenkarkę. Oczywiście czekam na kontrargumenty z Waszej strony, a może któraś się ze mną zgadza?
Dla zainteresowanych dodam jeszcze, że nowa kolekcja będzie dostępna na w internetowym sklepie amerykańskiej gwiazdy

Więcej na jejmoda.pl