Wiele kobiet ma w sobie zamiłowanie do ubrań i stylizacji. Zazwyczaj dajemy mu upust poprzez zakupy a następnie wymyślanie co z czym połączyć i jakie dodatki będą do zestawu pasowały. Jeśli natomiast nie wystarcza kreowanie własnego wizerunku i męczy twórcza ekspresja polecam odwiedzenie serwisu Polyvore. Być może zasmakujecie w wirtualnej twórczości. 

Polyvore to serwis internetowy który umożliwia użytkownikom tworzenie własnych kompozycji z małych ilustracji. Nawet najbardziej oporni w kwestiach internetowych poradzą sobie z obsługą strony gdyż kreowanie własnej kompozycji polega na zasadzie przeciągnij i wstaw. Do wyboru jest cała masa małych obrazków z różnych stron internetowych, zdjęcia ciuchów, kosmetyków, znanych gwiazd, modelek itp. Za ich pomocą każda twórcza kobieta (i nie tylko, panowie są w serwisie równie mile widziani) będzie mogła stworzyć zestaw według własnego uznania a następnie poddać go ocenie innych użytkowników. Każdy twórca zbiera zatem na swym koncie komentarze dotyczące swoich prac, im ich więcej tym lepiej.
Użytkownicy mogą komponować zestawy w kategorii moda, sztuka/ekspresja twórcza lub wystrój wnętrz. 

Serwis kieruje się pewnymi zasadami. Po pierwsze nie jest to strona dla tych którzy lubią krytykować wszystko i wszystkich a wiadomo że takich użytkowników sieci nie brakuje. Opinie jakie wystawiamy powinny być pozytywne, jeśli chcielibyśmy skrytykować czyjąś pracę, lepiej nie oceniajmy jej w ogóle. Drugą zasadą jest oryginalność. Twórcy serwisu promują świeże, autorskie pomysły potępiając tym samym wszelkie próby kopiowania czy naśladownictwa. 

Serwis posiada setki aktywnych użytkowników, odwiedzają go również Ci którzy sami nie tworzą a szukają inspiracji dla własnego image-u. Należy pamiętać że Polyvore jest również ogromnym polem marketingowym dla licznych firm odzieżowych i kosmetycznych. 

Poza możliwością artystycznego wyżycia się Polyvore daje też sposobność do kontaktu z ludźmi których łączy wspólna pasja oraz kreatywne podejście do życia