Już w ten weekend Mikołajki. Obecnie jest to najbardziej gorący okres dla każdego z nas. Włąśnie teraz zastanawiamy się intensywnie co zakupić dla naszych ukochanych osób. Niewątpliwie idealnym rozwiązaniem mogą okazać się gadżety elektroniczne. Jest to prezent, który ucieszy każdą osobę, nie tylko mężczyzn ale również kobiety. Specjalnie dla naszych czytelników trendu.pl przygotowało listę ciekawych prezentów gadżeciarskich dla spóźnialskich, które ucisza każdą osobę!

Laptop VAIO serii FW- ucieszy każdą nawet najbardziej wymagającą osobę. Jest to idealny prezent na święta dla całej rodziny. Dzieci będą mogły bez najmniejszych problemów cieszyć się wirtualną rozrywką. Z kolei dorośli będą mogli oglądać filmy w jakości full HD na ekranie panoramicznym. Jest to idealny sprzęt dla ludzi ceniących zarówno wysoką jakość rozrywki jak i ciekawy design. 

Święta są czasem rodzinnym dlatego każdego ucieszyć może nowy aparat fotograficzny. I to nie jakiś kompaktowy, ale prawdziwa lustrzanka Sony model DSLR- A500. Zdjęcia wykonane tym aparatem pozostaną na długo w naszej pamięci. Jest to idealny prezent dla wszystkich starszych dzieci jak i dorosłych wielbicieli fotografii. Cena to około 2,5 tysiąca złotych. 

Dla fanów muzyki, którzy nie chcą zakupić odtwarzacza firmy Apple polecamy Walkmana z serii S540. Jest przede wszystkim mały ale zarazem bardzo funkcjonalny. To co jest dla niego charakterystyczne to wysokiej jakości głośniki dzięki, którym w gronie przyjaciół w każdej sytuacji możemy słuchać naszej ukochanej muzyki. 

Jak widać wybór prezentów na święta jest dosyć obszerny a to są tylko niektóre z naszych propozycji. Czekajcie na więcej!