W XXI wieku podróżowanie stało się dużo bardziej dostępne niż parę lat temu. Wszystko jest możliwe dzięki pojawieniu się tanich linii lotniczych. Obecnie za niewielką opłatą możemy się znaleźć w każdym zakątku Europy. Często lotniska są bardzo zatłoczone a przesiadając się z jednego lotu na drugi bez transferu bagaży może to być dla nas kłopotliwe.

Dlatego jeśli dużo podróżujecie i nie chcecie się martwić o bagaż idealnym rozwiązaniem dla Was jest walizka Micro Mobility. Została ona wzbogacona o hulajnogę. Dzięki czemu bez najmniejszych kłopotów możemy przemieszczać się po lotnisku. Co więcej od teraz nie będziemy musieli się stresować, że nie zdążymy na kolejny lot. Sama walizka do największych nie należy ale bez najmniejszego problemu na wypad weekendowy spakujemy najpotrzebniejsze rzeczy.

Trzeba przyznać, że walizeczka jest niezwykle pomysłowa tym bardziej, że możemy na niej swobodnie się poruszać. Tego typu gadżet będzie nas kosztować około 120 dolarów. Warto tyle zapłacić, gdyż oprócz praktyczności podczas podróży skorzystamy również z małej dozy ćwiczeń. 
A Wam jak podoba się taka walizeczka? Chcielibyście z nią podróżować po Europie?