Babskie wieczory to wspaniała okazja, aby porozmawiać z bliskimi osobami na tematy, których żaden facet nie zrozumie. Można taką imprezę zorganizować w zupełnie wyjątkowym klimacie – poniżej przedstawiam Wam 3 pomysły na niezapomniany babski wieczór.

Przyjęcie z herbatką
Taką imprezę zorganizowała Kate Moss z okazji swoich urodzin i zapoczątkowała w ten sposób wśród gwiazd modę na imprezę w stylu five o'clock. Możesz też takie zrobić! Poszukaj na pchlich targach lub w internecie taniej porcelany w dziewczęce wzorki, np. kwiatki czy serduszka. Poproś wszystkich, aby ubrali się elegancko, ale nie wieczorowo. Podawaj różne rodzaje herbat, ciasteczka, owoce sezonowe.

Przyjęcie po japońsku
Jedno z przyjęć urodzinowych Kelly Osbourne odbyło się właśnie w takim stylu i przyciągnęło mnóstwo gości. Od czego zacząć? Ozdób ogród lub pokój papierowymi lampionami i figurkami z origami, które możesz zrobić wspólnie z przyjaciółkami. Śpiewajcie do utraty tchu przy karaoke – nagrania z instrumentalnymi wersjami znanych przebojów łatwo znaleźć w Internecie. Poproś, aby goście wystylizowali się na gejsze lub fanki mangi, niech przyjdą w kimonach lub koszulkach Hello Kitty. Podawaj sushi i zieloną herbatę, w delikatesach kupisz też japońskie przekąski ryżowe i tofu. Niech wszyscy jedzą pałeczkami – mnóstwo śmiechu gwarantowane!

Przyjęcia a la spa
Niektóre gwiazdy, jak Leona Lewis albo Hayden Panettiere, lubią spędzać czas w luksusowych spa. Zafunduj podobny luksus sobie i swoim przyjaciółkom! Puść relaksującą muzykę, np,. Sugar Babes, a jeśli lubisz coś bardziej ambitnego – Sigur Ros. Zapal pachnące świeczki i przynieś każdemu puszysty ręcznik. Poproś, aby każda z dziewczyn przyniosła swoje ulubione kosmetyki i róbcie sobie nawzajem manicure, pedicure, maseczki i inne zabiegi pielęgnacyjne. Rozkwitajcie i bawcie się dobrze!