Zakup prezentu świątecznego jest niezwykle trudny. Przede wszystkim im bliżej świąt tym bardziej stajemy się nerwowi i poirytowani. Świąteczna gorączka udziela się nawet najspokojniejszym osobom. Jeśli w waszej rodzinie dominują osoby naprawdę wymagające to wybór jest jeszcze trudniejszy. 

Dla każdej osoby lubiącej elektronikę i fotografię idealnym pomysłem na prezent może okazać się limitowana edycja aparatu fotograficznego od Hermes- Leica M7. Oprócz nie najgorszych specyfikacji technicznych Leica jest bardzo ciekawa designersko. W limitowanej edycji zapłacimy za nią jedynie około 15 tysięcy dolarów. 

Jeśli jednak uważacie, że aparat od Hermes jest za drogi i szukacie czegoś bardziej słodkiego i śmiesznego to może spodoba Wam się drewniane radio Magno. To co je charakteryzuje to przede wszystkim bardzo ciekawy design i retro styl. Za taki gadżet do mieszkanka zapłacimy jhedynie 160 funtów. 

Dla osób przywiązujących szczególną uwagę do pamiątek rodzinnych ciekawym podarunkiem może okazać się ramka Pin-Up. Jest przede wszystkim ciekawie zdobiona. Poza tym na uwagę zasługuje fakt iż zdjęcia w ramce nabierają zupełnie nowego efektu. Co ciekawe ramkę możemy zawiesić na każdej powierzchni, nawet metalowej. A Wszystko dzięki dołączonym specjalnym magnesom. Ramka jest niezwykle praktyczna a przy tym tania. Dostaniemy ją za jedyne 16 dolarów!

Jak widać pomysłów na święta jest bardzo wiele. Grunt to być kreatywnym i nie poddawać się. A może Wy coś polecacie jako prezent świąteczny?