Rozpoczynamy uroczyście kolejny rok szkolny i z tej okazji spotykamy się w weekend,w Centrum Handlowym Atrium Promenada!

Po raz kolejny wraz z FASHION DEMOCRACY młoda moda wejdzie w struktury miasta, pojawiając się tam, gdzie zazwyczaj nie ma wstępu. To unikatowa okazja, aby zobaczyć i nabyć rzeczy niedostępne w regularnej sprzedaży, w wyjątkowo niskich cenach i odświeżyć swoją garderobę o modne, a przede wszystkim unikatowe ubrania.

Fashion Democracy to ogólnopolski projekt organizatorów Warsaw Fashion Weekend, który przełamuje stereotypy o dostępności ubrań i dodatków znanych marek tylko dla wybranych. Jest to inicjatywa, która promuje młodych, zdolnych projektantów, prezentując ich ofertę szerokiemu gronu odbiorców jako dostępną dla każdego.  Podczas targów w Galerii Handlowej Atrium Promenada zaprezentuje się około 20 wystawców, którzy na ten weekend przygotowali specjalną ofertę oryginalnych produktów w bardzo rozsądnych cenach.

Zapraszamy wszystkich, nie tylko tych, którzy interesują się modą, ale również osoby, które chcą tej jesieni wyglądać oryginalnie. Oferta wystawców skierowana jest do Pań, Panów
i dzieci.

Prezentacja wystawców i aktualności dotyczących wydarzenia: facebook.com/fashiondemocracyy